bilomodra-sales-green-button-nejlevnejsi-s-kytkou-roboto-728x125.jpg

Výhodné financování od lidí

Pořídit si vlastní bydlení ve městě, nebylo levné ani v minulosti. Získat nový byt za dobrou cenu a ve slušné lokalitě je téměř nemožné. Řešením může být rekonstrukce staršího příbytku.

Na Zonky si můžete půjčit peníze za rozumný úrok (od 3,99 % p. a.). Díky bezúčelovým hotovostním půjčkám si můžete půjčit na cokoli. Půjčkou od lidí můžete zaplatit třeba vybavení domácnosti, nové auto, studium či refinancování staré a nevýhodné půjčky.

Půjčit si od lidí můžete od 20 000 do 750 000 korun. Splátky si nastavíte sami a je jen na vás, jestli chcete splácet 6 nebo 84 měsíců. Celou půjčku vyřídíte online z pohodlí vašeho domova, a nemusíte tak nikam chodit.

Půjčku na Zonky vyřídíte jednoduše – online. Na stránkách zonky.cz vyplníte základní údaje, po vyplnění informací obdržíte bleskově nabídku ušitou přímo na míru. Nabídka je zcela zdarma a nezávazná. Budete-li souhlasit, stačí nabídku potvrdit a do pěti minut můžete mít peníze na účtu.

Protože je Zonky půjčka férová, vždy dopředu víte, kolik za ni zaplatíte. Za samotnou službu platíte 2 % z vypůjčené částky. Navíc můžete kdykoliv splatit půjčku předčasně zdarma.

Zonky je online služba, která propojuje dvě skupiny lidí. Na jedné straně jsou ti, kteří si potřebují půjčit peníze a nechtějí platit zbytečně velké úroky u bank, na druhé straně pak lidé, kteří nechtějí nechávat ležet své peníze v bance, ale chtějí je rozumně zhodnotit. Díky této službě tak lidé půjčují peníze jiným a díky oboustranně výhodném úroku vydělají obě zmíněné skupiny. Zonky je jednoduše fér pro všechny.

Za kolik vám Zonky půjčí? Tady je příklad půjčky s úrokem 3,99 % p. a. a RPSN 4,70 %: částka 95 000 Kč na 84 měsíců za 1 298 Kč měsíčně. Poslední splátka jen 1 256 Kč. Poplatek 2 % za sjednání zaplatíte pouze při poskytnutí úvěru. Žádné další nebo skryté poplatky. Celkem zaplatíte 110 890 Kč. Poskytovatelem úvěru je Zonky s.r.o